حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

شیوه های ارسال

روش های ارسال در شهر لنگرود

سفارش‌هایی که در شهرهای لنگرود و لاهیجان  ثبت می شود امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از بیست هزار تومان در شهر لنگرود رایگان ارسال می‌شوند.

ارسال با پست

 مشتریان عزیز ساکن شهر لنگرود با انتخاب این گزینه می توانند سفارش خود را از طریق پست دریافت کنند . در صورتی که ارزش سفارش بیش از بیست هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارش‌های زیر بیست هزار تومان مبلغ پنج هزار تومان در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین پرداخت آنلاین (اینترنتی) برای سفارش‌هایی که با این سرویس ارسال میشوند الزامی است.

این سفارش‌ها امکان ارسال در فردا همان روز را دارند.

ارسال با پیک موتوری

جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر لنگرود، امکان انتخاب ارسال توسط پیک موتوری نیز وجود خواهد داشت و برای سفارش‌های زیر یکصدهزار تومان مبلغ 1500 تومان در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین امکان پرداخت درب محل برای سفارش‌هایی که با این سرویس ارسال میشوند وجود دارد .
این سفارش‌ها اگر تا ساعت 19 ثبت شوند امکان ارسال در همان روز را دارند و در زمان تقریبی بین 1 تا 2 ساعت تحویل داده خواهد شد

روش های ارسال در سایر شهرها

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از شهر لنگرود در نظر گرفته شده است.

مبلغ ارسال توسط پست پیشتاز در صورتی که ارزش سفارش بیش از چهارصد هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارش‌های زیر دویست هزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد و همچنین امکان پرداخت درب محل برای سفارش‌هایی که با پست پیشتاز ارسال میشوند وجود دارد. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

http://itemtracking.post.ir

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول