حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

قوانین فروشگاه

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه اینترنتی روژان سیستم

 

کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی فروشگاه اینترنتی روژان سیستم به دقت مطالعه فرمایید.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های فروشگاه اینترنتی روژان سیستم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و متعا قبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است .چنانچه در قوانین مندرج ، رویه ها و سرویس های فروشگاه اینترنتی روژان سیستم تغییراتی در آینده ایجاد شود ، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهدشد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که اطلاعات کاربری خود دررا فرم ثبت نام درج کرده و به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده ازخدمات فروشگاه اینترنتی روژان سیستم اقدام می نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که کاربر از سرویس ها و خدمات آنلاین فروشگاه اینترنتی روژان سیستم استفاده می کند ، سفارش اینترنتی خود را ثبت ،خرید،وبه فروشگاه ایمیل  زده،  ارتباط به صورت الکترونیکی انجام می شود. در صورتی که درخواست با رعایت کلیه قوانین باشد ، کابرمی پذیرد تا این فروشگاه به صورت الکترونیکی( از طریق پست الکترونیکی ، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی ) به درخواست  وی پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها ، خدمات و سرویس های ویژه امکان دارد فروشگاه اینترنتی روژان سیستم برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند. در صورتی که کاربران  به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک هاتمایل نداشته باشند ، می توانند عضویت دریافت خبرنامه ی فروشگاه اینترنتی روژان سیستم را در پروفایل خود لغو نمایند.

 

سیاست های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی روژان سیستم به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند ، احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.
فروشگاه اینترنتی روژان سیستم متعهد می شود در حد توان از حریم شخصی کاربردفاع کرده و در این راستا،تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده کاربر از سایت را ، توسعه دهد.در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی روژان سیستم ، کاربر رضایت خود را از این سیاست اعلام می دارد.
همه مطالب در دسترس، از طریق هریک از خدمات فر وشگاه اینترنتی روژان سیستم ، مانند متن ، گرافیک ، آرم ، آیکن دکمه ، تصاویر ، ویدئوهای تصویری ، موارد قابل دانلود و کپی ، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه ،جزئی از اموال فروشگاه محسوب شده و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه محفوظ می دارد.
تنها مرجع رسمی مورد تایید فروشگاه برای ارتباط با کاربر، پایگاه رسمی این سایت است .فروشگاه هیچ روشی جز ارسال نامه از طریق آدرس های رسمی و تایید شده در سایت ، با کاربر ندارد .وب سایت فروشگاه اینترنتی روژان سیستم هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از ( www.rojansystem.com ) و همچنین هیچگونه وبلاگ و شناسه در برنامه های گفتگو اینترنتی همچون ( YAHOO messenger) یا (MSN messenger) و غیره ندارد و هیچ گاه با این روش ها با کاربرتماس برقرارنمی کند. کاربران گرامی جهت برقراری ارتباط، فقط می توانند از آدرس ها و شماره تماس های ذکر شده در بخش “ارتباط با ما” استفاده کنند.

 

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه اینترنتی روژان سیستم همواره نهایت تلاش خود را می کند تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان گرامی در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ، تحویل به هریک از شرکت های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله ( درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه ) به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و فروشگاه اینترنتی روژان سیستم تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری ، خسارت را جبران می کند.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش فروشگاه اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی روژان سیستم ارسال شود.

 

سرویس مهلت تست ۷ روزه فروشگاه اینترنتی روژان سیستم

در راستای ایجاد سرویس ارزش افزوده ، فروشگاه اینترنتی روژان سیستم با همکاری کلیه تامین کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا تمامی کالاهایی که نیاز به تست دارند ، تا ۷ روز پس از تحویل ، دارای فرصت تست بوده و هرگونه نقص فنی در دستگاه شامل سرویس بدون قید و شرط و فراتر از سرویس گارانتی محصول ، می باشد . لازم به ذکر است که با توجه به گستردگی گروه های کالای ارایه شده در وب سایت فروشگاه اینترنتی روژان سیستم ، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف کننده برسند ،دارای گارانتی سلامت فیزیکی بوده و مشمول ۷ روز تست و بازگشت کالا نمی شوند.
لازم به ذکراست که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری ، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی روژان سیستم کنترل و بررسی می شود و در صورت تائید وجود نقص فنی ، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می گردد. همچنین ، این سرویس اشکال های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود را ،شامل نمی شود.
برای استفاده از سرویس تضمین تعویض ۷ روزه فروشگاه اینترنتی روژان سیستم ، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شده، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل همراه آن ارسال گردد.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در فروشگاه به اتمام رسیده باشد،و فروشگاه اینترنتی روژان سیستم امکان تعویض کالای معیوب را نداشته باشد ،مبلغ فاکتور عودت داده خواهدشد.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول